reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 40

Huawei’den kullanıcıların ilgisini çekecek önemli gelişme

Koronavirüs salgınıyla boğuştuğumuz bugünlerde Huawei kullanıcılar için sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Şirket, kullanıcıların ilgisini çekecek bir hizmeti kullanıma sundu.

Şirket, herkese 3 ay ek garanti ve ücretsiz kargo seçeğinin sunulacağını açıkladı. Kullanıcılar telefonlarını ücretsiz kargo ile Huawei Teknik Servis’e gönderip, ürünlerinin onarılmasını evlerinde bekleyebiliyor. Onarımdan sonra ise ürünler dezenfekte edilip istenen adrese gönderiliyor.

Şirket bununla birlikte garanti süresini de uzatacağını duyurdu. Orijinal garanti süresi 15 Mart 2020 ile 15 Haziran 2020 tarihleri arasında sona erecek cihazların garanti süresinin 15 Haziran 2020‘ye kadar uzatıldığını söyleyelim. Garanti kapsamındaki cihazların telefon, PC, tablet, giyilebilir cihazlar, ses ve router cihazları da dahil olmak üzere tüm Huawei Türkiye ithalatı ve yetkili servis merkezi desteği olan ürünler için geçerli olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei servis sürecini yakından takip ediyor

Şirket, yeni kargo onarım hizmetiyle kullanıcılarına profesyonel kalite güvencesi sağlıyor. Onarım ve teslimata kadar tüm süreci yakından izleyen şirket, kaliteyi sağlamak ve onarımı daha güvenli hale getirmek için cihazların arızalı parçalarını tamir etmek yerine, orijinal yedek parçaları ile değiştireceğini belirtiyor. Bu arada hatırlatmakta yarar var. Huawei P40 serisini 26 Mart‘ta gerçekleştireceği etkinlikte gün ışığına çıkaracak. Yeni modellerle ilgili tüm detayları sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

Huawei P40 ailesi için heyecanı artıran video