reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate XS

Huawei Online Mağaza’dan 1. yaşa özel dikkat çekici hediyeler

Geçtiğimiz yılın mart ayında hizmete açılan Huawei Online Mağaza dikkat çekici hediyeler sunuyor. 1’inci yaşını kutlayan online mağazası için Huawei, yüzlerce hediyelik bir çekiliş kampanyası gerçekleştiriyor.

30 bin TL fiyat etiketine sahip Mate XS‘in de aralarında bulunduğu birçok hediye Online Mağaza’da yer alıyor.

Online Mağaza Çekilişi 1. dönemi 17 Mart 2021 tarihine kadar devam ediyor. Çekilişe katılmak için Online Mağaza Bültenine üye olduktan sonra şirket hakkında sorulacak 5 adet soruya cevap vermek yeterli. 1. dönem çekiliş 23 Mart tarihinde noter huzurunda yapılacak. Online Mağaza Çekilişi ile her dönem için 100 kişi hediye kazanacak. İkinci çekiliş dönemi ise 18-31 Mart olarak belirlenmiş durumda. Kullanıcılar her iki çekilişe de katılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei çekilişe katılan kişilere hangi hediyeleri sunuyor?

Kazananlar arasında birinci kişiye Mate XS, daha sonra gelen üç kişiye Matebook X, sonraki beş kişiye de Huawei X Gentle Monster Gözlük II hediye edilecek. Diğer hediyeler arasında FreeBuds Studio, Huawei Sound, FreeLace Pro, WiFi AX3 Quad-Core, Band 4 Pro, Akıllı Tartı 3, Mini Hoparlör ve Araç Şarj Aleti bulunuyor.

Huawei çekilişine katılım nasıl sağlanıyor?

Çekilişe katılmak isteyen kullanıcıların, Huawei Online Mağazası 1 yaşında çekiliş sayfasında bulunan formu doldurması ve beş adet basit soruyu cevaplaması gerekiyor. Sonrasında haftalık bültene e-posta adresiyle kayıt olan kullanıcılar hediye çekilişine katılmaya bir hak kazanacak. Kampanyayla ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Uçabilen güvenlik kamerası, evet uçabilen!