reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 30 Mate 20 P30

Huawei P30 ve Mate 20 serisinden büyük başarı

19 Eylül tarihli etkinlik kapsamında Mate 30 serisini görücüye çıkartan Huawei, P30 ve Mate 20 serisiyle de büyük bir satış başarısı elde ettiği açıklandı.

Tüm detaylarına aşağıdaki haberlerden ulaşabileceğiniz Mate 30 ailesi, Android lisansları olmadığı için ölü doğmuş durumda. Türkiye dahil birçok bölgede satılmayacağı düşünülen modeller, çok iyi oldukları için kullanıcıları fazlasıyla üzüyor. Bu açıdan firmanın eski P30 ve Mate 20 serileri halen çok büyük önem arz ediyor. Mate 30’ların lansmanında bir açıklama yapan firma, Mate 30 serisinden 16 milyon, P30 serisinden ise 17 milyondan fazla sevkiyat yaptığını açıklıyor. Global olarak çok ciddi talep gören ve halen oldukça güçlü olan telefonlar, firmanın yüzünü fazlasıyla güldürüyor gibi görünüyor. Bu başarıya Amerika ambargoyu kaldırmazsa Mate 30 ailesiyle ulaşamayacak Huawei, başka bir açıklama daha yapıyor. Bu açıklamaya göre Watch GT akıllı saat modelinden de sadece 10 ay içerisinde 3 milyondan fazla sevkiyat yapılmış durumda. Biliyorsunuz etkinlikte onun da yenisi olan Watch GT 2 tanıtıldı. Yeni saatin detayları da aşağıda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P30 ve Mate 20 serisi kamera konusunda çok iyiler

Burada özellikle P30 Pro öne çıkıyor. Modelin sunduğu zoom seviyesi halen pazarın en iyisi konumunda yer alıyor. Ayrıca P30 Pro gece çekim performasıyla da halen en iyi sonuçları sunan telefonlardan sayılıyor. DxOMark’ın liderliğini Galaxy Note 10 Plus’a kaptıran telefon, Türkiye’de halen orijinal fiyatı korunarak satılıyor. Mate 30’lar nedeniyle P30 Pro’ya bir türlü sağlam indirim gelmiyor.

İlgili Video