reklamı kapat

POPÜLER

huawei

Huawei, üçlü kablosuz şarj getiren yeni cihazını tanıttı

Kısa süre önce birçok yeni ürün tanıtan Huawei, bunlar arasına üçlü kablosuz şarj getiren cihazını da ekledi. İşte detaylar;

P50, P50 Pro ve Sound X 2021 yanında Huawei’den son dönemde gelen önemli ürünlerden olan üçlü kablosuz şarj cihazı, kumaş ile kaplanan şık bir tasarıma sahip.

Bu ürün üzerinde görebileceğiniz gibi aynı anda bir akıllı telefon, kablosuz kulaklık ya da akıllı saat şarj edilebiliyor. Daha çok gece uyurken yatak başına konumlandırmalık bir seçenek olan ürün, aktarıldığı kadarıyla üç cihazı da 15W gücünde şarj ediyor.

Her cihaz için eşit şarj gücü güzel görünürken, modelin şimdilik sadece beyaz renkli tasarlandığı görülüyor. Birçok kişi bu tarz ürünleri kolay kir göstermesin diye koyu renklerde tercih ediyor.

Temelinde sürpriz olmayacağı üzere Qi şarj standardı yer alan şarj cihazı, aşağıda da görebileceğiniz üzere bünyesinde çok sayıda şarj bobini barındırıyor. Birbiri içerisine geçen bu bobinler sayesinde cihaz konumlandırma sorunu yaşanmıyor.

Yapılan geliştirmeler / çalışmalar ile özellikle ısı konusunda çok yüksek güvenlik getirdiği aktarılan Huawei imzalı ürün, kendi enerjisini tek bir kablodan alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei üçlü kablosuz şarj cihazı alandaki tek seçenek değil

Ancak yine de Huawei ekosistemine giriş yapanlar için fazlasıyla güzel olan ürün, söylendiği kadarıyla eylül ayında yaklaşık olarak 120 dolardan raflardaki yerini alıyor.

Bu ürünün ilk olarak Çin pazarında, ileride ise global olarak satılması bekleniyor. Bu global pazarlar arasında umuyoruz Türkiye de yer alıyordur.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti