reklamı kapat

POPÜLER

Huwaei Watch 3

Huawei yıl sonunda üç yeni akıllı saat tanıtacak; işte bilinenler

Huawei, akıllı saat pazarının en çok dikkat çeken isimlerinden. Firma görünüşe bakılırsa 2021 bitmeden üç yeni akıllı saat tanıtacak.

Huawei, sağlam kaynakların açıklamasına göre 2021’in dördüncü çeyreği içerisinde Watch D, Watch GT 3 ve Watch Fit 3 akıllı saat modelleriyle karşımıza çıkacak.

Bu saatlerin henüz tasarımları ve detayları tam olarak ortaya çıkmış değil. Ancak bazı modeller var. Örneğin GT3’ün direkt olarak spor odaklı bir seçenek olarak tasarlandığı aktarılıyor. Yeni Watch D modelinin ise tansiyon ölçümü yapabileceği aktarılıyor.

Biliyorsunuz Samsung’un bazı yeni akıllı saatleri de tansiyon ölçebiliyor. Bunun için gerçek tansiyon aleti üzerinden kalibrasyon gerekiyor. Huawei’nin de benzer bir yolu seçebileceği düşünülüyor. Bu konuda yani tansiyon ölçümü konusunda Apple da çalışıyor.

Aktif olarak süren hatta satılan Honor’u dahi tehdit eden ABD ambargosu nedeniyle telefonları çok öne çıkmayan Huawei, kendi işletim sistemine sahip akıllı saatleriyle ise ses getirmeyi sürdürecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei çok yakında bir etkinlik düzenleyecek

Huawei‘nin 21 Ekim tarihinde düzenleyeceği Viyana merkezli etkinlikte şimdiye kadar P50 ve P50 Pro için global lansmanın yapılması bekleniyordu.

Ancak kaynaklar 21 Ekim etkinliği için daha büyük bir haber vermeye başladı. Etkinlikte P50 serisi global olarak lanse edilebilir, ancak şovun yıldızı esas olarak Mate 50 ya da Mate 50 serisi olabilir.

Sağlam kaynaklar Huawei Mate 50’nin ekim ayında tanıtılacağını iddia ediyor. Eğer firmanın böyle bir planı varsa, Viyana etkinliği tanıtım için çok uygun görünüyor. Ancak bu konuda şöyle bir durum bulunuyor.

Amiral gemisi Mate 50 halen herhangi bir şekilde sızdırılmış değil. Bu açıdan ya Huawei yeni telefonunu çok iyi gizliyor, ya da ortada henüz çıkışa hazır bir Mate 50 bulunmuyor. Bu konunun 21 Ekim öncesinde tam olarak netleşmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun tarafına özel yeni kulaklığı