reklamı kapat

POPÜLER

Seat Leon

İnanılmaz bir nedenle patlayan Seat Leon modeli!

Zaman zaman karşımıza çıkan çok ilginç olaylardan birisine daha hoşgeldiniz. Bu sefer olayın merkezinde patlayan bir Seat Leon yer alıyor.

Patlayan otomobil modelleri çok sık gündeme gelmiyor. Bu sefer bu konuda karşımıza çıkan bir örnek ise gerçekten inanılmaz görünüyor. Çünkü bu aracın patlama nedeni her zaman karşımıza çıkıyor. Gelen bilgiye göre İngiltere’nin kuzeyindeki Halifax kasabasındaki bir Seat Leon, sürücünün araç içerisine aşırı miktarda koku giderici sprey sıkması ve camlar kapalı araçta sigara yakmasıyla çok ciddi şekilde patlamış. Patlamanın şiddetiyle çevredeki bazı ev ve işyerlerinin camlarının kırıldığı aktarılırken, araç ise tamamen kullanılmaz hale gelmiş gibi görünüyor. İlginç olarak sürücünün araç içerisinden aldığı hafif yaralarla çıktığı aktarılırken, olayın gerçekleşme şekli gerçekten akıl almaz duruyor. Bu kadar büyük bir patlamaya neden olacak kadar spreyin neden ve nasıl sıkıldığı tam olarak anlaşılamazken, bu tarz spreylerin kararında kullanılması gerekiyor. Ya da bunlar yerine aracı güzel şekilde havalandırmak daha mantıklı duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu Seat Leon olayı gerçekten başka bir seviye

Bu arada olay hakkında bazı görgü tanıklarının yorumları da bulunuyor. Bir kişi “Korkunç bir patlamaydı. Arabanın camları havaya uçtu. Başımıza cam kırıkları yağdı” diyor. Diğeri ise “Çok büyük bir patlamaydı. Mucize eseri, sürücü arabadan sağ çıktı” açıklamasını yapıyor. Bu olaydan sürücünün hayatını kaybetmeden çıkması çok şanslı olduğunu gösteriyor.

İlginizi Çekebilir

Jesko’dan 1.600 beygirlik motor sesi