reklamı kapat

POPÜLER

Instagram

Resmi Instagram hesabından Van Gölü Ekspresi paylaşımı

Instagram’ın resmi hesabından Türkiye’den bir kare paylaşıldı. Van Gölü Ekspresi paylaşımı yapan Instagram, bu hamlesiyle kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi.

Sosyal medyanın en popüler platformlarından Instagram, yaptığı bu sürpriz paylaşımıyla yoğun ilgi gördü. Yakın zaman önce de GoPro resmi hesabından İstanbul’dan bir Maraş dondurmacısı videosu paylaşılmış ve çok beğenilmişti. Bu Türkiye paylaşımının oldukça ilgi görmesinin ardından şimdi de Instagram’ın resmi profil sayfası Türkiye’den bir görselle karşımıza çıktı. #Hellofrom hashtag’ı ile yayımlanan görüntü, fotoğraf sanatçısı Hüseyin Taşkın’a ait. Toplamda 307 milyon kişinin takip ettiği resmi hesap üzerinden paylaşılan fotoğraf, Van’ın muhteşem manzarasını gözler önüne seriyor. Karlarla kaplı dağların heybetini gösteren fotoğraf yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram resmi hesaptan Van Ekspresi fotoğrafı paylaştı

https://www.instagram.com/p/B0MCrUogBb4/

Instagram’ın resmi hesabından yapılan paylaşımda, Taşkın’a göre başkent Ankara’dan Türkiye’nin doğusuna seyahat etmenin en iyi yolunun Van Gölü Ekspresi olduğu detayı eklendi.  TCDD Taşımacılık A.Ş tarafından işletilen ve Ankara – Tatvan – Van seferini gerçekleştiren tarihi Van Gölü Ekspresi, Instagram’ın resmi hesabına bu paylaşım ile konu oldu. #HelloFrom etiketi ile yapılan paylaşım 450 binin üzerinde beğeni alırken binlerce yorumda fotoğrafın güzelliği dile getirildi. Instagram bu etiket ile dünyanın birçok yerinden manzaraları resmi hesabından paylaşmaya devam ediyor.

İlginizi çekebilir

Instagram fotoğraflarını renklendirecek “filtre sistemi”