reklamı kapat

POPÜLER

Instagram

Instagram Hikayeler’ine müzik ekleme, müzik etiketi kullanma [Nasıl Yapılır?]

Facebook’un popüler sosyal medya kanalı Instagram, biliyorsunuz kısa süre önce Hikayeler için müzik etiketi desteği kazandı. Peki bunu nasıl kullanacağız?

Dünyanın en popüler platformlarından birisi olan Instagram, bugün yukarıda da söylediğimiz gibi müzik etiketi altyapısını Türkiye’de de aktif etti. Uzun zamandır beklenen bu özellik, temel olarak kişilerin Hikayeler’ine hazır sunulan müziklerden eklemesine ve bu şekilde paylaşmasına imkan tanıyor. Burada kullanıcılara geniş bir kütüphane sunan firma, böylece çok ama çok popüler olan Hikayeler’i işitsel anlamda daha önce hiç olmadığı kadar etkileyici hale getiriyor. Yeni gelen müzik etiketlerini kullanmak ise oldukça kolay. Bunun için Hikaye paylaşma kısmında aşağıda gösterdiğimiz etiket kısmına girmeniz, “Müzik” yazan etikete basmanız ve ardından açılan sayfada istediğiniz müziği seçerek Hikaye üstüne eklemeniz yeterli oluyor. Eklenen müzikleri isteseniz sözleri, isterseniz de kapak görseliyle gösteren Türkiye için yeni Instagram altyapısı, gerçekten çok basit şekilde kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram Hikayeler müzik etiketi ile artık daha eğlenceli

Platforma eklenen müzik etiketi gerçekten Hikayeler formatının ciddi değişilde değiştirecek gibi görünüyor. Yurt dışında gerçekten çok uzun zamandır aktif olarak özellik, Türkiye’de de daha şimdiden inanılmaz popüler hale gelmiş durumda. Özellikle gençler özelliği heme her paylaşımlarında kullanmaya başlamış durumda.

İlginizi Çekebilir

8.500 TL’lik Xiaomi Mi 10 parçalarına ayrıldı