reklamı kapat

POPÜLER

Google Gmail

iOS’te Gmail kullananların uzun zamandır beklediği Android özelliği

Google nihayet iOS kullanıcılarının beklediği Gmail güncellemesini müjdeledi. Artık hesaplar arası geçiş yapmaya gerek kalmıyor.

Google, Gmail uygulamasının uzun süredir Android’de olan işlevsel özelliklerinden birini nihayet iOS için de duyurdu. Mobil uygulama kullanıcılarının bildiği gibi, Gmail uygulamasına birden fazla hesap tanımlanabiliyor. Ancak bu hesaplara gelen yeni e-postaları iOS’te aynı alanda toplamak mümkün olmuyordu. Yani diyelim ki üç farklı e-posta hesabını yönetiyorsunuz, her bir hesaba gelen yeni e-posta için o hesaba girmeniz gerekiyordu. Bu da pek de pratik olmayan ve vakit alan bir yöntem. Ancak resmi açıklamayla beraber artık iOS kullanıcıları için daha iyileştirilmiş bir alternatif sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm gelen kutuları birleşiyor

Yeni güncellemeyle beraber açık olan mevcut e-postanın gelen kutusunda hesap değiştirmek için hamle yapıldığında All Inboxes seçeneğini görmek mümkün olacak. Bu seçenek tüm gelen kutularınızı aynı sayfaya topluyor. Böylelikle tüm adreslerinize gelen e-postaları aynı anda görüntülemek mümkün oluyor. Kullanıcıları zaman kaybından kurtaran bu özelliğin önümüzdeki 15 gün içinde tamamen dağıtılması bekleniyor. G Suite de dahil olmak üzere Gmail’i kullanan tüm kullanıcılar yeni güncellemeyi yükleyebilecek. Google tarafından yapılan resmi açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Game of Thrones’lu Chromebook reklamı