reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11 Pro Selena Gomez

iPhone 11 Pro ile çekilen Selena Gomez klibi [İzle]

Üçlü kamera sisteminin çekim yetenekleriyle fark yaratan iPhone 11 Pro, yönetmenlerin deneyimlerinin ardından şimdi de Selena Gomez için hazırlanmış klipte kullanıldı.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışa sunulan iPhone 11 Pro, şu sıralar özellikle video çekimlerini akıllı telefon konforunda yapmak isteyenler için öne çıkan modeller arasında yer alıyor. Tanıtım döneminde Rian Johnson ve George Nolfi gibi yönetmenler tarafından kısa bir teste tutulan model mobilde video çekim tarafında ne kadar iddialı olduğunu da ilan etmişti. Önümüzdeki dönemlerde fotoğraf çekim yeteneklerinin yanı sıra video kalitesiyle de adından söz ettirecek olan cihaz için bir diğer çalışma ise Selena Gomez cephesinden geldi. Lose You To Love Me şarkısı için bir klip yayınlayan Gomez’in klibi iPhone 11 Pro’yla çekiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 Pro mobil fotoğrafçılığın yanı sıra video çekimlerinde de iddialı

Cihazın kamera özelliklerini kısaca hatırlatmak gerekirse; modelin arkasında her biri 12 MP çözünürlük sunan ultra geniş, geniş ve telefoto kameralar yer alıyor. Mobil fotoğrafçılıkta Deep Fusion ile etkileyici sonuçlar alabileceğiniz cihazın hem ön hem de arka kamerası 60 fps’de 4K videolar kaydedebiliyor. Optik görüntü stabilizasyonu sayesinde ek ekipman olmadan da olabildiğince sarsıntısız sonuçlar alabileceğiniz modelde sinematik video stabilizasyonuna da yer veriliyor. Sinematik video stabilizasyonu 4K çekimlerde de kullanılabiliyor elbette. 60fps’de de genişletilmiş dinamik aralık desteği sunan iPhone 11 Pro aynı zamanda İşitsel Zoom özelliğiyle ses tarafında da kullanıcılara etkileyici bir çözüm sunmayı başarıyor. Model Türkiye’de 10.999 TL‘den başlayan fiyatlarla satışta.

Apple’ın Selena Gomez klibi için hazırladığı kısa tanıtıma buradan ulaşabilir; klibin tamamını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.