reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 8’in çerçevesiz ekranında uygulamalar nasıl görünecek? [Video]

Belki de bu zamana kadarki en heyecanlı iPhone 8 konsepti bir Youtuber’dan geldi. En güzel yanı ise, favori uygulamalarınızın çerçevesiz bir iPhone ekranında nasıl görüneceğini göstermesi.

iPhone 8‘le ilgili dedikodular, teknik özelliklerden 2017’de piyasaya sürülüp sürülmeyeceğine doğru kayarken ve kimi analistlere göre eylül ayında iPhone 7S tanıtılıp, iPhone 8’in gövdesi ancak 2018’de baş gösterebilecekken; konsept tasarımcıları heyecanlarını hiç kaybetmiyorlar. Çünkü ne de olsa “senenin o zamanı”, ve hayranları iPhone 8’i yılbaşını bekler gibi bekliyor. Jony Ive’ın iPhone’la ilgili hayalinin, tek bir parça camdan üretilen bir gövdeye sahip olması olduğunu, özellikle de geçen sene verdiği bir röportajdan beri iyi biliyoruz. iPhone 8’le ilgili sızıntılar doğru çıkarsa, Jony Ive’ın da hayali gerçekleşmiş olacak; ancak iPhone severlerin en büyük beklentisi ne yazık ki Ive’ınkiyle aynı değil. iPhone severler uzun bir süredir çerçevesiz bir tasarımın hayaline kapılmış durumdalar. Haliyle ardı ardına gelen konseptler de Johny Ive’ın hayaliyle pek ilgilenmiyorlar.


Eğer siz de bu çerçevesiz ekran hayaline kapılanlardansanız ve bu zamana kadar ki sızıntıların doğru çıkacağına inancınız yüksekse, o zaman Youtuber DailyTekk‘in hazırladığı ve belki de bu zamana kadar ki temposu en yüksek iPhone konsepti videosuna bir göz atın. Enerjisiyle göz dolduran eğlenceli konsept, iPhone 8’den bilhassa tasarım olarak beklentilerin tek bir karede vücut bulmuş hali. Bu konseptin en güzel vaadi ise, favori uygulamalarınızın çerçevesiz bir iPhone ekranında nasıl görüntüleneceklerine dair de bir bakış açısı sunması.

YORUMLAR