reklamı kapat

POPÜLER

iRobot Roomba 693
iRobot Roomba 693

iRobot Roomba 693 için 1.850 TL’lik indirim fırsatı

Evlerdeki veya ofislerdeki temizliği kullanıcılara ihtiyaç duymadan halledebilen robot süpürgelere olan talep her geçen gün artıyor.

iRobot’un uygun fiyatlı Roomba 693 süpürgesi için indirim fırsatı geldi. 3.999 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan süpürge yapılan bir indirim kampanyasında şu anda 2.149 TL‘ye satılıyor. Halı ve sert zeminlerdeki kalıntıları temizleyebilen süpürgede iAdapt haritalama sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde robot süpürge bir dizi sensör yer alıyor. Yükseklik sensörleri, cihazın merdivenlerden veya diğer yüksek yerlerden düşmesini engelliyor.

Kenar süpürme fırçası, köşeleri ve kenarları robotun temizleme yoluna süpürüyor. Çoklu yüzey fırçalar, halı liflerinden ve sert zemin yüzeylerinden kir, toz ve saçları kaldırmak için birlikte çalışıyor ve vakumlayarak, kiri ve kalıntıları doğrudan toz haznesine gönderiyor. Süpürge, Dirt Detect teknolojisini kullanarak evinizin yoğun trafikli bölgelerindeki kiri temizliyor. Sensörler konsantre kir bölgelerini tanıyor ve bu alanlarda ekstra performans gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iRobot Roomba 693 sesli asistan desteği de sunuyor

Robot süpürge aynı zamanda iRobot Home uygulamasına da destek veriyor. Wi-Fi bağlantısı sayesinde robot süpürge akıllı telefonlar üzerinden de kontrol ediliyor. Kullanıcılar uygulama üzerinden temizleme etkinliklerini izleyebiliyor, temizleme geçmişlerini görüntüleyebiliyor. Güncellemeler de uygulama üzerinden robot süpürgeye indiriliyor. Süpürge, Alexa ve Google Home ile de uyumlu.

iRobot

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept