reklamı kapat

POPÜLER

Logitech Herman Miller oyuncu koltuğu

İşin uzmanından; karşınızda Logitech ve Herman Miller imzalı oyuncu koltuğu

Dünyanın alanında en önemli iki ismi Logitech ve Herman Miller arasında kurulan kilit ortaklık ilk meyvesini verdi. İkiliden Embody oyuncu koltuğu geldi.

Halen bilmeyenler olabilir. Herman Miller, dünyanın bir numaralı ergonomik ofis / çalışma koltuğu üreticileri arasında yer alıyor. Hazırladığı ofis koltuklarıyla birçok büyük şirketin çalışanlarını sağlıklı tutan Miller, geçtiğimiz ay Logitech ile ortaklık kurarak bu süreci oyuncu koltuğu tarafına da genişletmek istediğini belirtmişti. İşte bu bağlamda karşımıza çıkan ilk ürün olan Embody, pazarın belki de en konforlu ve ergonomik oyuncu koltuğu konumunda yer alıyor. Tam olarak Embody Gaming Chair ismini taşıyan mavi detaylar ve Logitech’in G logosu ile süslenen koltuk, firmanın daha önce kullandığı konforlu bir tasarıma sahip ve özellikle bel ile sırt bölgesini çok iyi şekilde destekliyor. Bu arada koltuk yalnız da gelmedi. Yine oyunculara yönelik tam 1.295 dolarlık Motia Gaming Desk oyuncu masası ile 295 dolarlık monitör kolu da Herman Miller tarafından tanıtıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Herman Miller ve Logitech imzalı Embody elbette ucuz değil

Bunu daha önce de söylemiştik. Uzun saatler boyunca bilgisayar başında oturan her kişinin ve oyuncunun mutlaka güzel bir koltuğa yatırım yapması gerekiyor. Kaliteli koltuklar bir kez alındığı zaman uzun yıllar sorunsuz olarak görev yapıyor ve parasını sonuna kadar çıkarıyor. Sağlık her şeyin başında geliyor ve tasarrufun kesinlikle ama kesinlikle burada yapılmaması gerekiyor. Embody içinse kişilerin tam 1.495 dolar vermesi gerekiyor. Bu fiyat elbette çok yüksek ancak yinde ciddi talep görecek bir seçenek konumunda yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Logitech’in yeni yayıncı kamerasına mutlaka bir göz atın