reklamı kapat

POPÜLER

Logitech Herman Miller

Logitech ve Herman Miller arasında kilit “oyuncu” ortaklığı

Dünyanın alanında en önemli iki ismi Logitech ve Herman Miller arasında kilit bir ortaklık kuruldu. Bunun arkasında direkt olarak “oyuncular” yer alıyor.

Logitech, dünyanın bir numaralı çevre birimleri üreticileri arasında yer alıyor. Yaptığı satın almalar ile kameradan mikrofona, ses sisteminden fareye kadar çok geniş bir ürün gamına sahip olan firma, biliyorsunuz “G” takısı altında oyuncu ekipmanları da üretiyor. Diğer alanlarda olduğu gibi oyuncu aksesuarı pazarının da en büyüklerinden olan firma, bu sefer Herman Miller ortaklığıyla gündemde. Bilmeyenler olabilir. Herman Miller, dünyanın bir numaralı ergonomik ofis / çalışma koltuğu üreticileri arasında yer alıyor. Hazırladığı ofis koltuklarıyla birçok büyük şirketin çalışanlarını sağlıklı tutan Miller, Logitech ile ortaklık kurarak bu süreci oyun koltuğu tarafına da genişletmek istiyor. Burada birden fazla ergonomik oyuncu koltuğunun hazırlanacağı aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Herman Miller ve Logitech ortaklığı sevindiriyor

Ancak bu ikilinin ortak ürünleri için fiyatın hiç ama hiç düşük olmayacağı açık şekilde görünüyor. Ancak uzun saatler boyunca bilgisayar başında oturan her kişinin ve oyuncunun mutlaka güzel bir koltuğa yatırım yapması gerekiyor. Kaliteli ofis koltukları bir kez alındığı zaman uzun yıllar sorunsuz olarak görev yapıyor ve parasını sonuna kadar çıkarıyor. Sağlık her şeyin başında geliyor ve tasarrufun kesinlikle ama kesinlikle burada yapılmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Logitech’in yeni yayıncı kamerasına mutlaka bir göz atın