reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Black Shark

İşte arkasında Xiaomi’nin yer aldığı “Black Shark” oyuncu telefonunun çıkış tarihi

Xiaomi tarafından yeni kurulan akıllı telefon şirketi Nanchang Black Shark Technology, biliyorsunuz bir oyuncu akıllı telefonu geliştiriyor. Yayımlanan yeni bir poster ise bu merak edilen telefonun çıkış tarihini netleştiriyor.

Direkt olarak Razer Phone‘un karşısına çıkacak Black Shark akıllı telefon modeli, yayımlanan bu postere göre 13 Nisan tarihinde resmi olarak lanse edilecek. Uzun süredir merakla beklenen telefon, sonunda resmen geliyor. Şimdiye kadar ortaya çıkan detaylar ise gerçekten güçlü bir modelin yolda olduğunu gösteriyor. Buna göre telefon 6 GB RAM 128 GB depolama, 8 GB RAM 128 GB depolama ve 8 GB RAM 256 GB depolama ile satın alınabilecek. Gücünü mevcut en güçlü işlemci Snapdragon 845‘ten alacak cihaz, kutudan Android 8.0 Oreo ile çıkıyor. Bünyesinde rakibi Razer Phone gibi 120 Hz‘lik bir 18:9 en boy oranına sahip 2160×1080 piksel ekranla taşıyacağı söylenen telefon, Qualcomm’un Quick Charge 3.0 hızlı şarj teknolojisine de destek veriyor. İçerisinde “Shark Space” isimli oyunlara özel bir uygulamanın yer alacağı de söylenen telefon, “havacılık sınıfı” soğutma sistemi gibi iddialı sızıntılarla gündeme geliyor. Cihazın pil tarafında ise  4.000 mAh‘da fazla kapasite sunacağı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi birçok farklı firmanın arkasında yer alıyor

Kendini bir dünya markası haline getirmesine rağmen Xiaomi farklı firmalar altında birçok üretim yapıyor. Sürekli olarak yeni yatırımlar yapan dev isim, Çin’in son dönemde gördüğü en dikkat çekici teknoloji firmaları arasında yer alıyor.

İlgili Video

Şirketten yeni dijital asistan