reklamı kapat

POPÜLER

J.K. Rowling üç yeni e-kitapla Harry Potter evrenini genişletiyor

Harry Potter and the Cursed Child kitabından sonra içindeki heyecanı bastıramayanlara müjde! Rowling Hogwarts‘la ilgili detaylı bilgiler alabileceğimiz üç yeni e-kitap duyurdu!

Harry Potter and the Cursed Child ile evreni biraz daha genişleten Rowling, kasımda çıkacak olan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filminden önce araya biraz daha keyifli küçük bilgiler sıkıştırmak istemiş olacak ki pek çok Harry Potter hayranının daha fazlasını öğrenmek için yanıp tutuştuğu Hogwarts hikayelerini e-kitap olarak satışa sunmaya hazırlanıyor. 6 Eylül‘de satışa çıkacak olan üç farklı e-kitap, Rowling’in Pottermore’da daha önce yayınladığı yazılardan ve yeni hikayelerden oluşuyor.

Hogwarts: An Incomplete and Unreliable Guide, Hogwarts’ın derinliklerine doğru açılan keyifli bilgileri barındırıyor. Hogwarts’ta gezinen hayaletlerden Seçmen Şapka’nın kararsız kaldığı anlarda olacaklara kadar tüm bilgiler bulunuyor.

Short Stories from Hogwarts of Power, Political and Pesky Poltergeists ise bu sihirli dünyanın biraz daha karanlık tarafına odaklanıyor. Sihir Bakanlığı’nda çıkan sorunları öğrenebileceğiniz kitap Azkaban’la ilgili detaylı bilgiler de içeriyor.

Short Stories from Hogwarts of Heroism, Hardship and Dangerous Hobbies, Sihirli Yaratıklar Bakımı dersi öğretmeni Silvanus Kettleburn ile ilgili detaylar barındırıyor. Aynı zamanda Minevra McGonagall’ın sihir dünyasını sarsan savaştaki yerini konu alıyor.

Bu ve bunun gibi pek çok detayla sizi tekrar Felsefe Taşı’ndan Ölüm Yadigarları’na götürecek olan bu e-kitapların her biri 3 dolar fiyat etiketiyle ön satışta.