reklamı kapat

POPÜLER

James Bond

James Bond filmi No Time To Die’dan yeni ve gizemli tanıtım [Video]

James Bond filmi No Time To Die için tanıtım çalışmaları hız kazanıyor. Serinin 25. filmi Super Bowl tanıtımıyla karşımıza çıkıyor. Yaşanacaklara dair gizem de giderek büyüyor.

Advertisement

Son yıllarda James Bond’un adını o kadar çok andık ki, 25. film sadece haberlerde kalacak, hiçbir zaman gerçeğe dönüşmeyecek gibi hissediyorduk. Ancak başrolünde son kez Daniel Craig‘in yer alacağı filmin çekimleri tamamlandı. Bahar aylarında vizyona girecek olan bu yapımın tanıtım çalışmaları ufak ufak hız kazanıyor. Merakla beklenen bu yapımda James Bond karakterini canlandıran Daniel Craig’in yanı sıra Rami Malek, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris, Lashana Lynch, Jeffrey Wright, Lea Seydoux ve Billy Magnussen gibi isimleri seyredeceğiz. Bu filmin en ilgi çekici yanı ise öncekilerin aksine Ian Fleming’in eserlerinden birine dayanmıyor olması. Özetle bizleri gizemli bir hikaye bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

25. James Bond filminin konusu

Kısaca bildiklerimizden bahsetmek gerekirse James Bond’un uzun zamandır tatilde olduğunu ve bu süreçte herkesin onu ölü zannettiğini biliyoruz. Bu süreç eski arkadaşlarından Felix Leiter‘in yardımını istemesiyle son buluyor. 007 olmaya kaldığı yerden devam etmeye hazırlanırken bu kod adının başka bir ajana verildiğini öğreniyor. İkili birlikte kaçırılan bir bilim adamını kötülerin elinden kurtarmaya çabalıyor. Böylece nasıl ilerleyeceğine dair hiçbir fikrimizin olmadığı 25. macera başlamış oluyor.

Yönetmenliğini Cary Fukanaga’nın üstlendiği yeni James Bond filmi No Time to Die 8 Nisan 2020‘de gösterime başlayacak. Paylaşılan son tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.