reklamı kapat

POPÜLER

IKEA tren

Japonya’da IKEA galerisi gibi trenler hizmet verdi

İsveçli tasarım dehası IKEA, Japonya’da bir havaray trenini rengarenk bir teşhir galerisine çevirdi. Tokyo’daki yeni mağazasını tanıtmak amacıyla harekete geçen firma, treni renkli desenler, yumuşak halılar ve çeşit çeşit aksesuarla donattı. Trene binen yolcular IKEA kataloğunda gezintiye çıkmalarının yanı sıra, çok da keyifli bir yolculuk yapmış oldu.

IKEA tren
Tachikawa istasyonundan araca binen yolcular, bunaltıcı şehir havasını geride bırakarak rengarenk bir trene adım attı. IKEA’nın kendine has cıvıl cıvıl desenleriyle karşılaşan Tokyolular’ın en çok hoşuna giden detaylardan biri de, IKEA kumaşlarıyla kaplanıp pofuduk yastıklarla iyice konforlu hale getirilen tren koltukları oldu. Komik halılarla, renk renk fenerlerle ve bayraklarla kaplanan trenlerde orta sehpalar ve ikramlar da eksik edilmemiş.

Sadece iki gün hizmet veren bu eğlenceli trene binme şansına erişen yolcular renkli ortamın ve ikramların tadını çıkarmakla kalmadı, özel bir çekilişle IKEA ürünleri kazanma fırsatını da yakaladı. Sıkışık trenlerdeki boğucu yolculuklardan bıkmış şehir sakinlerine bu hoş sürprizi yakalayan IKEA hem dikkatleri üstüne çekmiş, hem de ürünleriyle her ortamı ev sıcaklığına kavuşturabileceğini kanıtlamış oldu.

YORUMLAR