reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3 filminden gizemli bir iş birliğini gösteren yeni fotoğraf

Heyecanla beklediğimiz John Wick 3 filminden yeni bir fotoğraf paylaşıldı. Eski dostların düşman olduğu filmde, tanıdık yüzler bir araya geliyor.

Tam adı John Wick 3: Parabellum olarak açıklanan üçüncü John Wick filminin çekimleri devam ederken, filmin resmi Twitter hesabından yeni bir görsel paylaşıldı. “Eski dostlar. Yeni düşmanlar” notuyla paylaşılan görselde Ian McShane’in canlandırdığı Winston karakterini Laurence Fishburne’un hayat verdiği Bowery King ile görüyoruz. Bu sahne hayli ilgi çekici. Çünkü hatırlarsanız ikinci filmin sonunda kahramanımıza yardım eden Winston, kritik bir hamlede bulunmuş ve John Wick’e kaçması için 1 saatlik süre tanımıştı. Öte yandan Bowery King de ikinci filmde Wick’e yardım etmiş ancak ona borçlandığını da hatırlatmıştı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlk kez yüz yüze

Kendilerince sebeplerle kahramanımıza yardım eden bu iki karakteri ise ikinci filmde hiç bir arada görmemiştik. Suikastçı topluluğu düşünülünce şüphesiz birbirini tanıyan karakterlerimizin bu filmde karşı karşıya gelmesi hayli ilginç bir takım olayları izleyeceğimizin habercisi.

Yeni film 17 Mayıs 2019‘da vizyona girecek. Henüz bir fragman paylaşılmayan filmde geri dönen tek isimse elbette Bowery King olmayacak. Charon (Lance Reddick), Ares (Ruby Rose) ve Cassian (Common) da dönen karakterler arasında yer alıyor. Ayrıca filmin kadrosuna Halle Berry’nin de Sofia karakteriyle dahil olduğunu hatırlatalım.