reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3 poster

Yeni fragman öncesi John Wick 3 karakterlerine yakın bakış [Video]

Bugün yeni bir fragman yayınlamaya hazırlanan John Wick 3 filmi için karakter posterleri ve kısa klipleri paylaşıldı.

Mayıs ayına yaklaşırken John Wick 3 için de yeni içerikler kendini göstermeye başladı. Karakter posterlerini paylaşan film aynı zamanda bugün yeni bir fragmanı da bizlerle buluşturacak. Yeni posterlerde Keanu Reeves ve Halle Berry öne çıkarken, filmin ana kötüsü olarak tanıtılan Zero karakterine hayat veren Mark Dacascos’u da görüyoruz. Bunun yanı sıra ilk iki filmden tanıdık isimlerden Ian McShan ve Laurence Fishburne’ün de yer aldığı posterler, filmde göreceğimiz diğer öne çıkan karakterleri de sergiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zaman daralıyor

Kısa tanıtımlarda ve posterlerde ise zamanın daraldığı işaret ediliyor. Bildiğiniz gibi John Wick’e ikinci filmin sonunda kaçması, plan yapması ve kendini bu durumdan kurtaracak bir çözüme ulaşması için 1 saatlik avans süre tanınmıştı. Bu süre zarfında Wick’in “güvenebileceği” kişileri ölçüp tartarak çıkış yolunu bulması gerekiyor. 1 saatin sonunda ise dünyanın dört bir yanındaki suikastçılar Wick’in peşine düşecek. Continental’den atılan John Wick’in kellesi için 14 milyon dolar teklif ediliyor.

Filmde ana kötü olarak öne çıkan Zero karakteri ise Wick’in en çok zorlanacağı düşman olarak tanıtıldı. Zero’nun John Wick’e saygı ve hayranlık duyduğu belirtilirken, onu öldürmek zorunda olduğu da kaydediliyor. John Wick 3, 17 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alarak hikayenin aksiyon dolu üçüncü bölümünü başlatacak. Film için hazırlanan kısa tanıtımları bir araya getirdiğimiz videoya haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.