reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

John Wick 3 öncesi yönetmenin heyecan verici John Wick 4 planı

John Wick 3 öncesi yönetmenin heyecan verici John Wick 4 planı

John Wick 3, 17 Mayıs’ta vizyondaki yerini alacak. Serinin takipçileri heyecanla beklerken yönetmen John Wick 4 düşüncelerine dalmış bile…

2019’un en iyi aksiyon filmlerinden olmaya aday olan John Wick 3, hikayeyi biraz daha derinleştirip, aksiyonu da birkaç kademe yükselterek beyaz perdede boy göstermek için artık saatleri sayıyor. Keanu Reeves sevilen rolüyle yeniden hayranlarla buluşmak için can atarken ünlü aktöre bu kez Ian McShane ve Laurence Fishburne’ün dışında yeni isimler de eşlik ediyor. Halle Berry, Mark Dacascos ve Asia Kate Dillon’ın yer aldığı yapımın spoilersız incelemesinde hikayenin gidişatından ne kadar memnun olduğumuzdan bahsetmiştik. Seri aksiyon tutkunlarını tatmin edecek hayli yaratıcı ve hareketli bir filme imza atarken, yönetmen Chad Stahelski açık kapılar bırakmaya devam ediyor. Filmin gösterimi öncesi Reddit‘te soru-cevap etkinliğine katılan Stahelski, heyecan verici bir açıklamaya imza atıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“John Wick 3 sonrası John Wick 4 daha zor olacak”

Stahelski, geçmişte yaptığı açıklamada devam filminin hayranlara bağlı olduğunu belirtmiş ve hayranlar istedikçe yeni John Wick filmleri çekmeye devam edeceklerini kaydetmişti. Reddit’teki soru-cevap etkinliğinde hangi filmin çekiminin daha zor olduğu sorulduğunda ise Stahelski verdiği cevapla kafasında dördüncü filme kesin gözüyle baktığını da doğrulamış oldu. Stahelski’nin cevabı şu şekilde: “Birinci film zordu çünkü ne yapmak istediğimizden tam olarak emin değildik. İkinci filmde daha önce düşünmediğimiz şekilde tüm evreni yaratmak durumunda kaldık. Üçüncü filmde insanlara sadece daha büyük ve havalı bir şey sunmaktan fazlasını yapmamız gerekiyordu. Biz de evreni nasıl genişleteceğimize ve izleyiciye nasıl yaratıcı bir şeyler sunabileceğimize odaklandık. Eminim 4. filmi çekmek daha zor olacak.

Stahelski’nin aklında dördüncü film planlarının hazır olduğuna neredeyse eminiz. Özellikle üçüncü filmi izledikten sonra. Bunu bu kadar rahat dile getirmesi ise filmin başarısına olan inancından kaynaklanıyor bize göre. Film ise Stahelski’nin dediği gibi gerçekten sadece aksiyona odaklanmıyor, evreni genişletiyor ve hikayeye derinlik katıyor. 17 Mayıs’tan itibaren vizyondaki yerini alacak olan film, izleyicilerden nasıl bir ilgi görecek şimdiden merak ediyoruz.

İlgili video

Filmin fragmanı