reklamı kapat

POPÜLER

Hotel Artemis

John Wick’in Continental’ını aratmayacak Hotel Artemis’in ilk fragmanı [Video]

John Wick‘te yer alan Continental Hotel’in sunduğu maceralar sizi cezbettiyse onu aratmayacak ilginç bir film daha vizyon için gün sayıyor. Suçlular için bir hastane olan Hotel Artemis, aksiyonu beraberinde getiriyor.

John Wick’in de bir üyesi olduğu Continental Hotel ve orada geçen maceralar bir diziye uyarlanırken, en az onun kadar heyecanlı bir başka “organizasyon oteli” olan Hotel Artemis, vizyona girmeye hazırlanıyor. 2028’in Los Angeles’ında geçen hikayede Jodie Foster’ın canlandırdığı hemşire, Artemis isimli bir otel işletiyor. Ancak otelin esas amacı ziyaretçilere şehirde konaklama sağlamaktan ziyade suç dünyasının isimlerini “iyileştirmek”. Foster’ın karakteri yer altı dünyasının hastanesini otel kılıfıyla gizlerken bir gün işler karışıyor. Bir soygundan yaralı halde dönen suçlulardan birinin yanında getirdiği “ganimet”in talipleri artıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir suç macerası

Sadece üyelere özel olan bu otelin kapısına dayanan tehlikeli isimlerden nasıl kurtulacağı ise merak konusu. Filmin kadrosu ise dudak ısırtacak cinsten. Jodie Foster’ın başrolü üstlendiği filmde Sterling K. Brown (Black Panther), Sofia Boutella (The Mummy), Dave Bautista (Avengers: Infinity War), Jeff Goldblum (Thor: Ragnarok), Charlie Day (Pacific Rim: Uprising) gibi son dönemlerde ses getirmiş yapımlar arasında yer alan isimler bulunuyor. Film 20 Temmuz‘da vizyondaki yerini alacak. Hem eğlenceli hem de aksiyon dolu olacağını düşündüğümüz filmin fragmanını haberin devamındaki videodan izleyebilirsiniz.

Video