reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

iPad

Türk çocuklarının çizim yeteneklerini sergilediği yeni iPad reklamları [İzle]

Apple Türkiye, kısa bir süre önce satışa sunulan iPad ve iPad Pro cihazlarında Apple Pencil ile neler yapılabileceğini göstermek adına bir dizi video paylaştı.

Advertisement

Türkiye için özel hazırlanan videolarda farklı yaşlardaki Türk çocuklarının portre çizimleri yer alıyor. 7.5 ile 13 yaşında çocukların hünerlerini gösterdikleri çizimlerin başarılı olduklarını söylemek mümkün.

Şirketin kısa bir süre önce duyurduğu yeni iPad, şirketin şimdiye kadar sattığı en ucuz tablet modeli olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Direkt olarak eğitim dünyası hedeflenerek hazırlanan ürün, 9,7 inç Retina Display ekran ile karşımıza çıkıyor. Gücünü A10 Fusion işlemciden alan tablet, Touch ID parmak izi okuma sistemine sahip. Doğal olarak Face ID teknolojisini barındırmaya ürün, önünde HD Facetime, arkasında ise 8 megapiksel bir kamera taşıyor. 10 saatten fazla pil süresi sunabildiği söylenen tablet, önemli bir detay olarak Apple Pencil desteğini beraberinde getiriyor. Daha önce iPad Pro modelleriyle kullanılabilen kalem, bu yeni iPad modeliyle de aktif olarak çalışıyor.

Yeni iPad’lerin Türkiye fiyatı ne kadar?

Tabletin Türkiye fiyatı ise 32 GB için 1.699 TL, 128 GB için 2.149 TL seviyesinde.

Video