reklamı kapat

POPÜLER

Joker Filmekimi

Joker filmi için Türkiye’de erken gösterim

Todd Phillips’in Joker filmi için geri sayım başladı. Altın Aslan ödüllü filmin Türkiye’deki ilk gösterimi ise Filmekimi ile başlıyor.

Joker filmi, Türkiye’deki sinema severlerin en aktif olduğu aylardan Ekim 2019’da vizyondaki yerini almaya hazırlanıyor. 4 Ekim‘de vizyona taşınacak olan film için geri sayımı başlatmışken, Filmekimi heyecan verici bir duyuruyu Instagram hesabı üzerinden izleyicilerle paylaştı. 3-13 Ekim arasında düzenlenecek olan festival açılışını 76. Venice International Film Festivali’nde En İyi Film dalında Altın Aslan ödülünü evine getiren Joker’le yapıyor. Joaquin Phoenix’in 76. Venice International Film Festivali kapsamındaki gösterimde 8 dakika boyunca ayakta alkışlanan performansını da Türkiye’deki sinema severler bir gün önce izleme şansı elde ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Filmekimi açılışı Joker filmiyle gerçekleşiyor

3 Ekim‘de 21:30 seansında gösterimi yapılacak olan film Atlas Sineması‘nda izleyicilerle buluşacak. Bilet satışlarının ise herkes için henüz başlamadığını belirtelim. Biletler 28 Eylül‘de tüm izleyiciler için satışta olacak. Ancak öncelikli satışların gerçekleştiğini de hatırlatmak isteriz. İKSV üyelerinin derecesine göre 24 Eylül’den itibaren izleyiciler bilet alabiliyor. Bilet satın almanın hayli zor olduğu Filmekimi’nde Joker filmi için açılış gecesi biletini bulmak da pek kolay olmayacak diyebiliriz.

Joaquin Phoenix’in beyaz perdeye farklı bir Joker’i taşımaya hazırlandığını da aktaralım. DC’nin sinematik evreninden bağımsız olan bu solo filmde biraz geçmişe dönüyoruz. Thomas Wayne’in hala hayatta olduğu Bruce’un da küçük bir çocuk olduğu dönemde geçen yapımda Arthur Fleck’in yaşadıklarına şahit olurken, karakteri Joker’e dönüştüren olaylar zincirini izleyeceğiz. Oscar’a da göz kırpan filmde Phoenix’e Robert De Niro ve Zazie Beetz’in de eşlik ettiğini kaydedelim. Filmin fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video