reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 2 fragman

Justice League göndermeli Deadpool 2 fragmanı karşımızda [Video]

Daha kısa bir süre önce Flashdance göndermeli fotoğrafıyla karşımıza çıkan Deadpool 2 heyecanla beklediğimiz fragmanıyla boy gösteriyor. Üstelik bu tanıtım farklı göndermelerle dolup taşıyor. Yeni karakterler Cable ve Domino ile tanışmamıza da vesile oluyor.

Gönderme üstü gönderme

Bolca aksiyon vadeden fragman klişe bir süper kahraman filmi havasında başlıyor. Cable beylik laflar ederek gerçek acıdan bahsediyor. Fakat tüm havası metal kolu yerinde yeşil kumaş görmemizle ortadan kayboluyor. Görsel efektlerin eksikliğine laf eden de Deadpool oluyor. Kahramanımız “Görsel efektler neden hala tamamlanmış değil? Bıyık silmeyeceğiz, alt tarafı metal kol koyacağız!” diyerek Justice League’e laf atmayı ihmal etmiyor. Ardından fragman işini kendi üstleniyor ve bizlere Toy Story benzeri bir piyes sunuyor. Tüm bu hazırlık aşamasının ardından asıl fragmana geçtiğimizde ise asıl beklediğimiz aksiyonla karşılaşıyoruz. Sevilen karakterler geri dönerken, yenileri de ortama uyum sağlamış gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deadpool 2‘nin normalde haziran ayda vizyona girmesi bekleniyordu. Fakat bu tarih sürpriz bir şekilde iki hafta öne çekildi. Filmi 18 Mayıs’ta izleyeceğimiz duyurulmuştu. Buna rağmen fragmanın sonunda farklı bir tarih yer alıyor. Görünen o ki Deadpool ve arkadaşları beklediğimizden iki gün önce yani 16 Mayıs Çarşamba günü izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan fragmanı ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.