reklamı kapat

POPÜLER

Aston Martin DB11 V8
Aston Martin DB11 V8
Aston Martin DB11 V8

Karanlık tarafın gücü: Aston Martin DB11 V8 Shadow Edition

Kısa bir süre önce 510 beygirlik Vantage Roadster modelini tanıtan Aston Martin, DB11 modelinin özel bir versiyonunu otomobil tutkunlarının beğenisine sundu. Yeni bir stille gelen Shadow Edition, özel olarak karartılmış ve dramatik bir karaktere sahip.

Dünya genelinde sadece 300 adet üretileceği açıklanan bu özel spor otomobil yeniliklerle geliyor. Parlak Siyah kaput üzeri bıçaklar, 20 inç parlak siyah yönlü alaşım jantlar, parlak siyah krom kanatlar ve yazılar, özel siyah anodize “Shadow Edition” yazılı kapı eşikler ve deri rengi ile uyumlu spor direksiyon otomobilde dikkat çeken ayrınılar arasında. Dünya genelinde bu modeli tercih edenler, altı tanımlı dış renkte dahil olmak üzere farklı renk temalarından birini seçerek otomobili kendilerine özgü şekilde dizayn edebiliyor. DB11 Shadow Edition’ı tamamlamak için, üst cam bölgesi parlak siyah özelliklerini içeren isteğe bağlı bir paket bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aston Martin DB11 Shadow Edition satış fiyatı ne kadar?

Yeni DB11 Shadow Edition dünya çapında Aston Martin bayilerinden sipariş edilebiliyor. DB11 V8 Coupe Shadow Edition fiyatı 243.795 dolar ve DB11 V8 Volante Shadow Edition fiyatı ise 262.600 dolar. Otomobilin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor. Bu özelin otomobilin Türkiye’de satışa sunulması durumunda fiyatının yüksek olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Tüm merak edilenleriyle 2020 Volkswagen Golf

,