reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet: Lectric XP 2.0

Katlanabilir yapıda çok kullanışlı elektrikli bisiklet: Lectric XP 2.0

Elektrikli bisiklet pazarına bir model daha eklendi. Bu sefer Lectric eBikes imzalı Lectric XP 2.0 karşımızda yer alıyor. İşte detaylar;

2018 yılında kurulan Lectric eBikes firmasının yeni modeli Lectric XP 2.0, aslında tamamen yeni değil. Bu model Lectric XP üzerine kuruluyor ve ilk sürümün önemli şikayetlerini ortadan kaldırıyor.

Tam ortadan katlanabilir yapıda olan Lectric XP 2.0 elektrikli bisiklet, arkasında 500W normal, 800W maksimum güç verebilen bir elektrik motoru taşıyor.

Birçok benzerinden farklı olarak 25 km/s değil 45 km/s hıza çıkabilen bisiklet, bünyesindeki 500Wh pil paketiyle 40 ila 72 km arasında bir menzil getiriyor.

İki farklı gövde tipi olan Lectric XP 2.0, disk frenler kullanıyor ve yerleşik aydınlatma kullanıyor. Ön kısmında sürüş konforunu artıran süspansiyon sistemi olan ürün, önde ve arkada yük taşınabilecek bölümlere de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lectric XP 2.0 elektrikli bisiklet çok pahalı bir seçenek değil

Firma ilk modeli 899 dolara satıyordu. Yeni model içinse 999 dolarlık bir fiyat isteniyor. Bu fiyat artışına rağmen model oldukça güzel bir fiyat-performans oranına sahip.

Bu tarz modellerin Türkiye’de de kullanımı artıyor. Özellikle katlanabilir modellere olan ilgi sürekli olarak büyüyor. Bunun arkasında da taşıma ve saklama kolaylığı bulunuyor.

Günümüz yaşam ortamlarında tam boyutlu bisikletleri saklamak çok da kolay değil.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın