reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves’in John Wick: Chapter 2’ye hazırlık süreci gün yüzüne çıktı [Video]

Büyük beğeni toplayan John Wick‘in maceraları kısa bir süre sonra devam edecek. Bizler merakla John Wick: Chapter 2‘yi beklerken, Keanu Reeves‘in filme hazırlık sürecinden yeni görüntüler paylaşıldı.

Sevilen bu kahraman 2014 senesinde vizyona giren ilk filmde karşımıza çıkmıştı. Keanu Reeves‘in hayat verdiği karakter çok sevilince devam hikayesi de müjdelenmişti. İsmi John Wick: Chapter 2 olarak açıklanan yapımın yönetmenliğini Chad Stahelski üstleniyor. Senaryoyu ise Derek Kolstad kaleme aldı. Filmde Reeves’in yanı sıra Common, Bridget Moynahan, Ian McShane, Laurence Fishburne ve John Leguizamo gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Paylaşılan yeni video da Reeves‘in film öncesi çalışmalarını görüyoruz. Ona eskiden özel kuvvetlerde görev yapan Aaron Cohen eğitim veriyor. Cohen başarılı oyuncuya dair “Keanu şimdiye kadar eğitimini üstlediğim insanlar içinde en sıkı çalışanlardan biri. İş taktikleri anlamak ve mükemmeleştirmeye geldiğinde en iyisine ulaşmaya çalışıyor. Aynı zamanda çok da alçak gönüllü. Onun John Wick: Chapter 2’deki eğitmen ekibinde yer aldığım için çok mutluyum.” sözlerini paylaştı.

John Wick: Chapter 2 filmi 10 Şubat 2017‘de vizyona girecek. Keanu Reeves’in çalışma anlarını haberin başındaki videoda bulabilirsiniz.