reklamı kapat

POPÜLER

Klipsch
Klipsch
Klipsch

Klipsch Klipschorn

Klipsch imzalı Hi-Fi ses sistemleri Türkiye’de

Klipsch, yeni ses sistemlerini Türkiye’de satışa sundu. Klipschorn AK6 Premium Ses Sistemi, tüm dikkatleri üzerine toplayan tasarımıyla öne çıkıyor.

Şirketin en eski ürünlerinden olan sistem, yeniden tasarlanan sürücülerle geliyor. Klipschorn AK6 Premium ses sistemi, sesin doğruluğunu artıran ahşap kaplama tasarımıyla dikkat çekiyor.

La Scala AL5 hoparlörler, Heritage serisinde Klipschorn’un yanı sıra “horn” teknolojisini kullanan premium bir ses sistemi deneyimi sunuyor. La Scala’nın dikkat çeken en büyük özelliği ise sadece 1 watt’lık güç ihtiyacı ile bir konserdeki ses seviyesini sunabilmesi.

Klipsch göz alıcı tasarım haricinde sunduğu ses performansıyla da fark yaratıyor. Klipsch ile özdeşleşen Heritage ailesi üyelerinden el yapımı Forte IV Premium Ses Sistemi, şık tasarımı kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Klipsch imzalı ses sistemleri performanslarıyla fark yaratıyor

Titanyum malzemeden üretilen yüksek frekanslı sürücüler geniş bir ses sahnesi yaratıyor. Klipsch’in ürün gamında yer alan Hi-Fi ürünler gerçek sese önem veren odyofiller ve müzik tutkunlarına özel bir ses deneyimi yaşatıyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu