reklamı kapat

POPÜLER

leica
Leica
Leica

Leica’dan SL sistemlere özel ultra geniş açı lens

Kısa bir süre önce M Monochrom “Stealth Edition’ı tanıtan Leica, SL sistemlerine yönelik geliştirdiği zoom lens Super-Vario-Elmar-SL 16-35 mm F3.5-4.5 ASPH’yi duyurdu. Ultra geniş açılı zoom lens, Leica’nın tam kare sensörlü aynasız fotoğraf makineleriyle uyumlu şekilde çalışıyor

Performans ve çok yönlülük haricinde hızlı ve sessiz otomatik odaklama yapabilen lens, manzara mimari, düğün, konser, röportaj ve belgesel fotoğrafçılığı gibi alanlarda kullanılabiliyor. 12 gruplu, 18 lementli lens tasarımıyla gelen lens hızlı ve sessiz otomatik odaklama sunuyor. Zorlu durumlarda dahi iyi performans sergileyen lenste özel AquaDura ön lens kaplaması bulunuyor.  Geliştirilmiş bir montaj geometrisi ve yüksek kaliteli kaplama, optik sistemdeki yansımaların ve sapan ışığın en iyi şekilde bastırılmasına imkan tanıyor. Leica’nın yeni lensi  fotoğrafçılara zanaat ve yaratıcılıklarıyla yüksek derecede esneklik ve çok yönlülük sağlıyor. 990 gram ağırlığındaki lensin üst düzey kalite arayanların ilgisini çekeceğini söylemek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Leica Super-Vario-Elmar-SL 16–35/3.5–4.5 ASPH ne zaman satışa sunulacak?

Leica’nin yeni lensi 23 Nisan’da dünya genelinde piyasaya sunulacak. Lensin yurt dışı satış fiyatı ise 5.495 dolar olacak.

İlgili video