reklamı kapat

POPÜLER

LG Q7

LG’nin “çentiksiz” yeni akıllı telefonu göründü

Son dönemde karşımıza sık sık yeni amiral gemisi G7 ile gündeme gelen LG, başka modeller üzerinde de çalışıyor. Kısa süre önce ortaya çıkan bir model ise yeni bir telefonu daha gözler önüne seriyor.

Son dönemde sağlam sızıntılar yapan Roland Quandt‘tan gelen görsel, LG’nin yeni bir giriş seviyesi modelini görücüye çıkartıyor. Geçtiğimiz gün kayıt altına alınan Q7 olabileceği söylenen telefon, çerçevesiz tasarım yapısını belirliyor. Buna karşın 5,5 inç “2:1” 1280×640 piksel ekranı olduğu belirtilen telefon, genel olarak güzel görünüyor ancak diğer hiçbir detayı hakkında bir bilgi bulunmuyor. Parmak izi sensörünün arkada yer alacağı belirtilen telefonun, yuvarlak köşeleriyle G6’dan daha şık görünüyor.

LG Q7

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG G7’nin beklenen özellikleri

Şirket geçtiğimiz hafta duyduğumuz kadarıyla yeni amiral gemisinde hem OLED hem de LCD ekran kullanacak. Burada seçme şansını kullanıcıya bırakacağı söylenen firma, ilginç bir taktik uygulayacak gibi görünüyor. Bilinen detaylara göre G7’ye gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 6 GB RAM‘den alıyor. 128 GB dahili hafızası bulunan telefonda söylendiği kadarıyla 3.000 mAh‘lık bir pil yer alıyor. Kutudan Android Oreo ile çıkan cihazın, 6 inç 3120×1440 piksel 19.5:9 ekran üzerine kurulacağı da söyleniyor.

İlgili Video

Merak edilen G7’ye ilk bakış