reklamı kapat

POPÜLER

LG G7 Q7

LG’nin yeni akıllı telefon “Q7” ortaya çıktı

LG son dönemde sık sık yeni amiral gemisi modeli G7 ile gündeme geliyor. Ancak ortaya çıktığı kadarıyla firma Q7 üzerinde de çalışıyor.

Mobil pazardan işleri hiç de istediği gitmeyen LG, bu tarafta büyük bir yeniden yapılanma içerisinde. Artık eskisi kadar çok telefon tanıtmayacağı söylenen firma, kısa süre önce Q7 modelini kayıt altına aldı. Şu an Q serisinde “Q6” ve “Q8” olmak üzere iki farklı model satan dev isim, orta seviyeyi yeni yılda boş geçmeyecek gibi duruyor. Ancak telefon hakkında şu an hiçbir detay bulunmuyor. Q6’yı G6’nın lite versiyonu, Q8’i ise V20’nin lite versiyonu olarak konumlandıran firma, Q7 ile V3o’u ya da G7’yi hedef almış olabilir deniyor. Ancak bunların hiçbir henüz kesinleştirilemiyor. Sadece detayların yakında geleceği tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG G7 Q7

Q7’den daha çok dikkat çeken “çentikli” akıllı telefon: LG G7

Şirket geçtiğimiz hafta duyduğumuz kadarıyla yeni amiral gemisinde hem OLED hem de LCD ekran kullanacak. Burada seçme şansını kullanıcıya bırakacağı söylenen firma, ilginç bir taktik uygulayacak gibi görünüyor. Bilinen detaylara göre G7’ye gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 6 GB RAM‘den alıyor. 128 GB dahili hafızası bulunan telefonda söylendiği kadarıyla 3.000 mAh‘lık bir pil yer alıyor. Kutudan Android Oreo ile çıkan cihazın, 6 inç 3120×1440 piksel 19.5:9 ekran üzerine kurulacağı da söyleniyor.

İlgili Video

İşte ilk videosuyla G7