reklamı kapat

POPÜLER

LG akıllı telefon
LG akıllı telefon
LG akıllı telefon

LG’den ekranı gövdesine sarılan çok ilginç akıllı telefon tasarımı [Galeri]

Akıllı telefon tarafında şu an pek söz sahibi olamayan LG, gelecekte bunu değiştirmek istiyor. İşte burada firmanın ilginç bir çalışması daha ortaya çıktı.

Akıllı telefon sektörünün geleceğinde katlanabilir modeller yer alıyor. Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X ile bu tarafın başlangıcı yapıldı. Peki gelecekte nasıl modeller karşımıza çıkacak? Burada sınırı hayal gücü belirleyecek gibi görünüyor. Bu noktada LG’nin patentini aldığı yeni tasarım, daha öncekilere pek benzemiyor. Çünkü firma tam anlamıyla ekranı gövdesine sarılan ilginç bir tasarım hazırlamış durumda. LetsGoDigital tarafından görselleştirilen bu tasarım, inanılmaz büyük bir ekranı, her zaman taşınabilecek hale getiriyor. Bu altyapıyı gerçeğe dönüştürebilecek “yuvarlanabilir” ekran teknolojisine sahip olan LG, geleceği rakiplerinden daha farklı görüyor. Dört farklı menteşeden yardım alarak ana gövde üstüne sarılabilen yatayda oldukça geniş ekran, tüm gücünü sol taraftaki bölümden alıyor.

LG akıllı telefon

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG imzalı bu akıllı telefon geleceği gözler önüne seriyor

Bazı kişileri katlanabilir modelleri çok sevmiyor ancak gerçekten akıllı telefonların geleceği bu tarafta yer alıyor. Burada halen oldukça uzak bir gelecekten bahsediyoruz. Ancak yine de çalışmalar şimdiden hızlanmış durumda. Büyük ekranı ufak gövdede sunma konusuna ağırlık veren firmalar, şimdilik bu yeni cihazları uygun fiyatlara sunamıyor. Ancak bunun da 2021 gibi değişeceği ve katlanabilir telefonların herkesin alabileceği seviyeye geleceği düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da yeni iPhone