reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 9. bölümün yol açtığı karmaşa

Netflix favorisi Lucifer 5. sezon 9. bölüm için isim tahminine ara verdi. Ancak açıklanan detay ortalığı daha da karıştırdı.

Netflix kütüphanesinin en çok izlenen yapımlarından Lucifer 5. sezon bölümleri için bir süredir bir tahmin oyunu yürütüyor. Bu tahmin oyununda izleyicilere bölüm isimlerinin bazı harfleri veriliyor ve daha sonraki hafta bölüm ismi açıklanarak yeni teoriler için kapı aralanıyor. Böyle böyle 9. bölüme kadar geldiğimiz sezonda ise bu hafta büyük bir farklılık oldu. Çünkü dizinin senaristleri 9. bölümün ismini açıklayamayacaklarını, bölümün isminde büyük bir spoiler olduğunu belirtti. Dizinin yaratıcılarından Joe Henderson’ın kaleme aldığı kaydedilen bölüm için yapılan küçük paylaşım ise daha büyük karmaşaya sebep oldu. Çünkü bu paylaşım 10. bölümün isminin bir kısmını içeriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon bölüm isimleri yavaş yavaş tamamlanıyor

Yazarlar odasından yapılan paylaşımda tahta üzerinde bölüm isimlerinin yazılı olduğu kısmın bir parçası paylaşılmış. Burada üst tarafta 8. bölüm ve aynı zamanda sezon arası finalinin ismi olan Spoiler Alert net bir şekilde görünüyor. Hemen altında 9. bölüm isminin üzeri kapatılmış. Altta ise 10. bölümün ilk iki kelimesi görünüyor: “Trixie killed…

Dizinin hayranlarının bildiği üzere Trixie, Dedektif Chloe ve Dan’in kızı. Lucifer, Maze ve diğer karakterler tarafından da fazlasıyla sevilen Trixie belli ki 10. bölümde başını ilginç bir derde sokuyor. Üçüncü kelimenin hangi harfle başladığı net olarak seçilemiyor ancak L harfini andırdığı için hayranların ise tabiri caizse aklı çıkmış durumda. Belli bir kısım hayran bölümün isminin Trixie killed Lucifer olduğuna şimdiden emin. Ancak bölüm adını ne zaman öğrenebiliriz bilemiyoruz.

Ne yazık ki yazarlar Lucifer 5. sezon 9. bölüm ismini tam olarak açıklayıp açıklamayacaklarını belirtmedi. Önümüzdeki günlerde spoiler içeren bu ismi de öğrenebiliriz. Haliyle bölümün yönetmeni de açıklanmadı. Ancak spoilerlı isimdense şu an odak noktası Trixie diyebiliriz. Dizinin yeni sezonu toplamda 16 bölüm yayınlayacak. İki kısıma bölünen 5. sezonun yayın tarihi ise hala net değil. Ancak 2020’nin ilk yarısında yayınlanması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Aralık 2019 ajandası