reklamı kapat

POPÜLER

iMac

M1’li 24 inç iMac için yamuk bacak şikayetleri artıyor [Video]

Apple’ın yeni bir tasarıma geçtiği M1 işlemcili yeni 24 inç iMac bilgisayarı için yamuk bacak şikayetleri artıyor. İşte detaylar;

M1’li 24 inç yeni iMac genel olarak beğenebilen bir model oldu. Yine de tasarımı bazıları hayal kırıklığına uğratan ürün, bu sefer bir sorun ile gündemde yer alıyor.

Bu sorunu gündemde getiren ilk isim, yukarıda izleyebileceğiniz videoyu yayımlayan hepinizin yakından tanıdığı iPhonedo yani Faruk Korkmaz olmuştu.

ABD’de yaşayan Korkmaz’ın satın aldığı iMac’in bacağı çok olmasa da yamuk çıktı. İşte bu durum sadece tek bir modele özel değil. Çünkü birçok başka kullanıcıdan da benzer şikayetler geliyor.

Bu yamukluk bazı iMac’lerde çok dikkatli bakılmadığı zaman belli olmuyor ancak bir seride üretim sorunu olmuş gibi görünüyor. Aldığı iMac modelinin bacağı yamuk olanlar elbette Apple’a iade ve değişim yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

24 inç iMac için Türkiye fiyatları tam olarak şöyle

Model için temelde üç farklı versiyon sunuluyor. 8 Çekirdekli CPU ve 7 Çekirdekli GPU’lu M1 sürümü için fiyat 14.499 TL. 8 Çekirdekli CPU ve 8 Çekirdekli GPU’lu M1 sürümü için fiyat 16.699 TL.

Aynı özellikler depolama 256 GB’tan 512 GB’a çıktığı zaman fiyat 18.899 TL seviyesine ulaşıyor. Türkiye’de en pahalı 24 inç iMac tam 29 bin TL‘ye kadar çıkıyor. Bu son sürümde 16 GB RAM + 2 TB SSD + Magic Mouse + Magic Trackpad yer alıyor.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept telefon modeli