reklamı kapat

POPÜLER

Makyajlı Hyundai Tucson görücüye çıkarıldı

Makyajlı Hyundai Tucson görücüye çıkarıldı. Makyaj operasyonu kapsamında sürpriz olmayacağı üzere devasa değişiklikler bulunmuyor.

Yeni Hyundai Tucson için keskin yapıyı sürdüren dış tasarımdaki değişiklikler çok dikkatli bakılmadığı zaman anlaşılamıyor. Makyaj kapsamında tamponu yenilenen araç, içeride çok daha büyük bir değişim geçiriyor. İçeriye baktığımız zaman ilk dikkat çeken daha minimalist bir yapısı bulunan üç kollu direksiyon simidi oluyor. Aracın tüm kokpit alanını değiştiren bu yeni direksiyona ek olarak, iki farklı ekranı bir araya getiren yeni kavisli panel de fark yaratıyor. Burada spesifik olarak 12,3-inç boyutunda iki ekrana yer veriliyor, bu ekranlardan bir tanesi direkt olarak dijital gösterge olarak görev yapıyor. Merkezdeki ekranın altına havalandırma çıkışlarını yerleştiren Hyundai, daha alt kısımda çoğu sürücünün hoşuna giden fiziksel kontrol butonlarına yer veriyor. Sürüş sırasında hızlı yönetim için büyük fayda sağlayan bu buton konsolunun altında farklı bağlantılar ve geniş bir boşluk bulunuyor. Merkezi kol dayama kısmında ise bardak tutucular (İki adet) ile telefonları kablosuz olarak şarj edebilen bir yüzeye yer veriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Makyajlı Tucson’da vites kontrolcüsünü direkt olarak yeni direksiyonun arkasına alan şirket, tüm detaylarını yakında paylaşacağı aracında yeni renkler sunacak ve aynı zamanda üç tonlu iç döşeme de opsiyon listesinde olacak. Aracın teknik detayları da önümüzdeki günlerde paylaşılacak, model sürpriz olmayacağı üzere yeni yılda Güney Kore, ABD ve Avrupa gibi pazarlar yanında Türkiye‘de de resmi olarak satılacak.

Makyajlı Hyundai Tucson yanında bu da ilginizi çekebilir: Etkileyici görünen elektrikli motosiklet konsepti: Zero SR-X