reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 3

Malzeme kalitesiyle dikkat çeken Huawei Watch GT 3 Elite için indirim fırsatı

Huawei Watch GT 3 Elite modelinin fiyatı geriledi. Akıllı saatin fiyatı 4.299 TL‘den 3.586 TL‘ye düştü. 1,43 inç boyutunda AMOLED ekranı bünyesinde barındıran saat mevcut modelden farklı olarak metal kayışla geliyor.

Metal kayışla şık bir tasarım sunan Watch GT 3 Elite, tasarıma önem veren kullanıcıları hedef alıyor. iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalılabilen saatin depolama kapasitesi 4 GB. Daha önceden Apple Watch’ta gördüğümüz bu özellik herhangi bir düşme anında daha önceden belirlediğiniz kişiye bilgilendirmede bulunabiliyor. 46 mm’lik model tam dolu pille 14 güne, 42 mm’lik model tam dolu pille 7 güne varan kullanım imkanı vadediyor. Çoğu akıllı saatte karşımıza çıkan kalp ritmi sensörü, SpO2 ve uyku takibi özellikleri bu modelde de yer alıyor. Tüm bu elde edilen verilen Huawei Sağlık uygulaması üzerinden sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 3 Elite hangi konumlandırma özelliklerine destek veriyor?

Huawei’nin işletim sistemi HarmonyOS yüklü gelen saatte bu sayede çeşitli uygulamalar yüklenebiliyor. Uygulamalar direkt olarak saat üzerinden Wi-Fi üzerinden indirilebiliyor. Dahili mikrofon ve hoparlör desteğine de sahip olan saat bu sayede kullanıcıların telefonlarına ihtiyaç duymadan saat üzerinden konuşabilmesine imkan tanıyor. Saat, GPS, Beidou, GLONASS, Galileo ve QZSS uydu sistemlerini destekliyor.

huawei

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept