reklamı kapat

POPÜLER

Marvel karakterlerinin Harley motosikletleri

Harley demek custom demek, kesip biçmek demek, motosikleti kendi zevkine göre baştan aşağı değiştirmek demek. Hemen hemen tüm Harley sahiplerinin uyguladığı bu custom işi sayesinde, seri üretim hariç, birbirine benzeyen iki tane Harley göremezsiniz. Ancak şu sıralar Harley fabrikasında da birbirine hiç benzemeyen modeller var.

Marvel ile iş birliğine giden Harley-Davidson, bu kez insanlara özel değil, süper kahramanlara özel custom motosikletler geliştirdi. Evet ne yazık ki yukarıdaki galeride gördüğünüz hiçbir model satın alınabilir değil. Kaptan Amerika’nın 75. yılını kutlamak üzere Marvel ile bir araya gelen Amerikalı üretici, Kaptan Amerika dahil birçok Marvel karakterinden esinlendiği birbirinden özel 27 modele imza attı.

Süper kahramanlar arasında Iron Man, Spider-Man, Hulk gibi popüler karakterlerin yanı sıra Spider Gwen ve Wasp gibi kıyıda köşede kalmış karakterler de var. Seçim yapmakta epey zorlandığımız tüm Marvel temalı Harley-Davidson modellerine galeriden göz atabilirsiniz.

VİDEO