reklamı kapat

POPÜLER

Marvel League of Legends

Marvel’dan beklenmedik League of Legends sürprizi

Sevilen e-spor oyunlarından League of Legends maceraları genişliyor. Marvel ve Riot iş birliğinde, League of Legends hikayeleri çizgi romana dönüşüyor.

League of Legends evreni kapsamını Marvel iş birliğinde genişletmeye hazırlanıyor. Oyuncular için sürpriz olan bu iş birliği sonucu Riot Games’in sevilen oyunu kendi çizgi roman serisine kavuşacak. Marvel çatısı altına giren oyunun, oyuncularla buluşturacağı ilk hikayenin League of Legend Ashe: Savaş Anası olacağı açıklandı. Oyunculara oyunun arkasındaki hikayeyi daha kapsamlı bir şekilde anlatmaya hazırlanan Riot Games, bu sayede çizgi roman severlerin de dikkatini çekmeye çalışıyor gibi görünüyor. Yeni çizgi romanın çıkışı ise bu yıl bitmeden gerçekleşecek. 19 Aralık‘tan itibaren dijital platformlarda yayınlanacağı açıklanan ilk hikaye aylık olarak okuyucularla buluşacak. Yapılan resmi açıklamaya göre daha sonra hikayenin fasikülleri Riot Games tarafından kitaplaştırılarak Mayıs 2019‘da fiziksel olarak satışa sunulacak. Böylece koleksiyonerler de fiziksel kopyaya sahip olabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel League of Legends

League of Legends Marvel çatısı altına giriyor

Ashe: Savaş Anası hikayesi oyunun 40 orijinal şampiyonundan biri olan Ashe’in orijin hikayesini bizlerle buluşturuyor. Bir savaşçı olarak tehlikeli bir göreve atılan Ashe aynı zamanda halkını kurtarabilmek için genç bir lider olarak sorumluluk üstleniyor. Hikaye Riot’un kıdemli tasarımcısı ve yazarı Odin Austin Shafer tarafından kaleme alınmış. Çizimler ise Nina Vakueva imzası taşıyor. Bu iş birliğinin gelecekte ne gibi sürprizler getireceği ise şimdiden merak konusu. Marvel tarafından yapılan resmi açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Captain Marvel’ın fragmanı