reklamı kapat

POPÜLER

Marvel’ın süper kahraman evreni Times Square’deki müzede sergileniyor

Marvel’s Avengers S.T.A.T.I.O.N. adlı Marvel filmlerinde yer alan süper kahramanların sergilendiği etkinlik New York‘ta yer alan Discovery Times Square‘de gerçekleştirilecek. Victory Hill Exhibitions, Marvel, NASA ve ABD’nin Ulusal Bilimler Akademisi’nin işbirliğiyle düzenlenen sergi belki de bugüne kadar Discovery‘de yer alan en iddialı ve pahalı prodüksiyon olma özelliğini taşıyor.

marvel sergi 2

Ziyaretçileri Marvel evreninde etkileyici bir tura çıkaran ve The Avengers ve Captain America gibi filmlerden onlarca kostümü ve dekoru bir araya getiren sergi yalnızca Marvel çizgi romanlarının sıkı takipçilerine değil, film izleyicilerine de hitap ediyor.

marvel sergi 3

Yakın bir zamanda New York’a yolunuz düşerse ve bir Marvel hayranıysanız bu kesinlikle kaçırmamanız gereken bir sergi. Geçtiğimiz Perşembe günü yapılan basın tanıtımının ardından serginin Cuma günü açılacağı duyurulsa da son dakikada yaşanan bazı teknik sorunlar nedeniyle açılış ertelenmek durumunda kaldı. Marvel’s Avengers S.T.A.T.I.O.N. sergisiyle ilgili en son güncellemelere Discovery Time Square’in internet sitesinden erişebilirsiniz.

marvel sergi 4

marvel sergi 5

marvel sergi 6

marvel sergi 7

YORUMLAR