reklamı kapat

POPÜLER

Meizu Pop Pro kablosuz kulaklık

Meizu Pop Pro kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Meizu, yeni bir kablosuz kulaklık tanıttı. Meizu Pop Pro kablosuz kulaklık geldi. İşte detaylar;

Meizu Pop Pro kablosuz kulaklık, tasarımsal açıdan Apple AirPods Pro’yu akıllara getiren gövdesiyle karşımızda yer alıyor. Şarj özellikli standart yapıda bir hazne ile gelen ürün, telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor ve burada üç farklı mikrofon kullanıyor. Bu mikrofonlar ile telefon görüşme gürültüsünü azaltabilen model, süreçte üçüncü jenerasyon bir algoritmayı kullanıyor. Ses kalitesinin yüksek olduğu aktarılan kulak içi formundaki ürün, ANC ya da aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip. 10 mm diyaframlar üzerine kurulan model, normal kullanımda 6,5 saatlik bir kullanım ömrü getiriyor. Bunun aktif gürültü engelleme özelliğiyle 4 saat seviyesinde olduğu aktarılıyor. Şarj özellikli hazneyle ise kullanım ömrü 20 saat seviyesine kadar çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meizu Pop Pro kablosuz kulaklık aşırı pahalı bir seçenek değil

Modelin açıklanan fiyatı 77 dolar seviyesinde yer alıyor. Ürünün Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Ancak modelin ne zaman geleceği ya da Türkiye’de kaça satılacağı henüz belli olmuş değil. Ancak Türkiye’de hali hazırda satılan inanılmaz fazla sayıda başka kablosuz kulaklık yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da daha önce gelen Apple özel bir klavye