reklamı kapat

POPÜLER

Meizu
Meizu
Meizu

Suya dayanıklı bütçe dostu kablosuz kulaklık: Meizu EP52

Meizu, M5 Note ve M5s modellerinin ardından yeni kulaklığı EP52’yi Türkiye’de satışa sunuyor. Saat iki saat süreyle şarj edildiğinde 8 saate varan kullanım imkanı vadeden kablosuz kulaklık IPX5 sertifikasıyla suya karşı da dayanıklı bir gövdeye sahip.

EP52’de kullanılan malzemeler, geliştirilmiş yapısı ve özenle dengelenmiş tasarımı sayesinde ağırlığın omuz ve boyun bölgesine dağılmasını sağlıyor. Her biri sadece 3 gram ağırlığındaki kulaklıklar konforlu bir müzik deneyimine yardımcı oluyor.  EP52’nin biyoselüloz diyaframı ve tasarımı ayrıca diyaframın titreşim alanını genişletip, titreşim genliğini de artırıyor. Böylece aktarılan tüm sesleri güçlü bası duymak mümkün. Mıknatısları sayesinde birbirine tutturulabilen EP52 kulaklıklar aynı zamanda salon efekti sensörüne sahip. Kullanımda olmayan zamanlarda kulaklıkları birbirine mıknatıs özelliği sayesinde tutturarak isterseniz müziği duraklatabilir veya bir telefon çağrısını sonlandırabilirsiniz. EP52 kulaklıklar 5 dakika boyunca birbirine tutturulursa, cihaz kendini otomatik olarak kapatıyor.

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık: Meizu EP52

Bluetooth 4.1 bağlantı desteğine sahip olan kulaklıkta Qualcomm aptX dijital ses algoritması da kullanılıyor. aptX HD desteğiyle Bluetooth akışında ses kalitesinin daha iyi olmasını sağlayan kulaklığın Türkiye satış fiyatı ise 249 TL.