reklamı kapat

POPÜLER

Meizu HD60 kablosuz kulaklık

Her açıdan dikkat çeken yeni kablosuz kulaklık: Meizu HD60

Türkiye’de resmi olarak yer alan Meizu, yeni amiral gemileri yanında yeni kablosuz kulaklık modeli Meizu HD60 ile de karşımıza çıktı.

Meizu 17 ve 17 Pro bugün çok ses getirdi. Tüm detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz telefonlar ile beraber firmadan bir de Meizu HD60 kablosuz kulaklık modeli geldi. Kafa üstü formunda hazırlanan ürün, 40 mm sürücüler üstüne kuruluyor ve çok yüksek ses kalitesi vadediyor. Gürültü engelleme desteği aktif olarak sunulan kulaklık, açıklandığı kadarıyla 17 saatlik bir pil ömrü sunuyor ve USB-C üstünden hızlı şekilde şarj edilebiliyor. Çok şık bir tasarımı bulunan ve güzel bir taşıma kılıfı ile gelen model, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor ve aptX desteğine sahip. Merkezinde Qualcomm imzalı CSR 8675 çipseti yer alan ve bu açıdan Android modelleriyle bağlantı desteği yüksek olan kablosuz kulaklık, dışındaki dokunmatik yüzeyden müzik kontrolü sunuyor. Beraberinde gelen kablo ile istenirse kablolu olarak da kullanılabilen Meizu HD60, sadece sayfada gördüğünüz tek bir renk seçeneğine sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meizu HD60 kablosuz kulaklık iddialı görünüyor

Meizu 17 ve 17 Pro modellerinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Eğer bu telefonlar gelirse beraberinde Türkiye pazarına gelme ihtimali olan Meizu HD60, yurt dışında yaklaşık olarak 155 dolarlık bir fiyata sahip.

İlginizi Çekebilir

Çin’den gelen ilginç robot köpek