reklamı kapat

POPÜLER

Merakla beklenen 2018 Volvo XC40, opsiyon olarak eklenebilen gövde kitleriyle çok daha dikkat çekici [Video]

Tanıtımının gerçekleştiği ilk andan itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başaran 2018 Volvo XC40, üzerine yapılabilen eklemelerle çok daha dinamik olacak.

Global tanıtım etkinliği Eylül 2017’de gerçekleştirilen XC40, Volvo için çok önemli bir model haline gelmiş durumda. SUV sınıfında markanın sattığı en kompakt model olarak ürün gamına dahil edilen XC40, marka tarihinin ilk üç silindirli motorunu taşımasıyla da diğer aile büyüklerinden ayrı bir noktada konumlanıyor. Sahip olduğu donanımları itibarıyla bildiğimiz Volvo genleri ve kalitesinden hiçbir şekilde mahrum bırakılmayan bu yeni oyuncunun temel misyonları arasında genç kullanıcı kitlesine erişmek de var. Hal böyle olunca pazarlama departmanının yaptığı mesailerin ardından opsiyon kısmında bizleri oldukça fazla seçeneklerin bekleyeceğini zaten ilk andan itibaren hissetmeye başlamıştık. Volvo da bu beklenti ve tahminleri boşa çıkartmayarak XC40’ını özelleştirmek isteyenler adına dış bölümde sunduğu çeşitliliği tüm soru işaretlerini giderecek bir videoda bir araya getirdi.

Temel gövde parçalarındaki değişim

İçerisinde jant paketleri, gövde renkleri, tavan renkleri, paslanmaz çelik eklentiler, lip ve spoiler gibi çeşitliliklerin sunulduğu Volvo XC40 opsiyon listesi, aracın karakterine çok ciddi etki yapıyor. Özellikle çift gövde rengiyle kadın sürücüleri de kendisine çekmeyi başaracak olan araçta, jant ebatları 21 inç‘e kadar değişiklik gösterecek. Aynı zamanda performans lastikleriyle de satın alınabilecek olan modelde bu opsiyonun yurt dışında 2.680 dolarlık bir fiyatla sunulduğu görülüyor. İçerisinde deri döşeme, kristal vites topuzu, XC90’da gördüğümüz 12,3 inç‘lik ekran gibi özellikler barındıran XC40’ın sınıfında hatırı sayılır ilgi görmesi bekliyor. Aracın Türkiye’ye geliş süreciyle ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

Video