reklamı kapat

POPÜLER

Matrix 4

Merakla beklenen Matrix 4’ün ismiyle ilgili son iddia

Sinema dünyası tarafından merakla beklenen Matrix 4 filminin ismiyle ilgili bir iddia ortaya çıktı. Paylaşılan bilgiye göre dördüncü Matrix filmi The Matrix: Resurrections adını taşıyacak. Şu anda iddia aşamasında olan bu ismin gerçek olup olmadığı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Serinin daha önceki filmlerinde olduğu gibi yönetmen koltuğunda Lana Wachowski’nin olacağı filmde başrolde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss karşımıza çıkacak. Bu oyunculara Abdul-Mateen II, Jonathan Groff, Jessica Henwick gibi isimler eşlik edecek. 22 Aralık 2021‘de vizyona girmesi beklenen filmin senaryosunu Aleksandar Hemon ve David Mitchell üstlenmiş durumda. Filmin başrol oyuncularından Keanu Reeves daha önceden yaptığı açıklamada yeni filmin bir başka versiyon ve bir uyanma çağrısı olduğunu belirtmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Keanu Reeves yeni Matrix filmiyle ilgili ilk sinyali paylaşmıştı

Lana Wachowski gibi harika bir yönetmenlerinin olduğunu belirten Reeves, yeni filmde bir aşk hikayesiyle birlikte harika bir aksiyonun olacağını ifade etmişti. Reeves, setteki ekibin gerekli özeni göstermesi sebebiyle çekimlerinin etkilenmediğini söylemişti. Reeves sıkı çalışma ve organizasyon sayesinde filmin çekimlerinin sorunsuz devam ettiğini belirtmişti. Yeni Matrix filmiyle ilgili detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni takip aksesuarı ile tanışın