reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes

Mercedes Cenevre Otomobil Fuarı listesini açıkladı; işte modeller

Önümüzdeki ayın ilk haftası içerisinde kapılarını açacak fuarın önemli katılımcılarından birisi de Mercedes olacak. Marka standına getireceği modelleri duyurdu.

Mercedes, 3 Mart’ta basın açılışıyla katılımcılarına merhaba diyecek 90. Cenevre Otomobil Fuarı’na getireceği modelleri duyurdu. Yenilenen E-Serisi modeli ile beraber üç yeni AMG’nin, kompakt sınıftaki model ailesine dahil olan hibrit seçeneklerin ve Advanced Control (MBAC) sistemine sahip yeni Marco Polo’nun dünya lansmanları organizasyon kapsamında gerçekleştirecek. Fuarda yer alan marka standında ayrıca yakın dönemde tanıtılan ve tüm dünyada büyük yankı uyandıran VISION AVTR’ın Avrupa’daki ilk gösterimi yapılacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercedes cephesinden öne çıkarılan parçalar

Satışa sunulduğu 1946 yılından bu yana 14 milyon adedin üzerinde satan ve marka tarihinin en yüksek satış adedine ulaşan modeli olarak öne çıkan E-Serisi, Sedan ve Estate versiyonlarıyla ilk defa gösterilecek. Yeni hibrit güç üniteleri haricinde DISTRONIC aktif takip yardımcısı, Aktif Dur-Kalk Yardımcısı, Aktif Direksiyon Yardımcısı da yeni E-Serisi’nin özellikleri arasında yer alacak. İç mekânda yeni direksiyon simidi, güncellenen MBUX ve standart donanımda sunulan iki adet 10.25 inçlik (26 cm) ekran serinin öne çıkan yeniliklerini oluşturuyor. Elektrik destekli model seçenekleriyle de Cenevre’de sergilenecek E-Serisi’nin, AMG versiyonları da tanıtılacak. Mercedes’in kompakt boyutlu kamp aracı Marco Polo, iki yeni akıllı teknolojinin eklendiği yeni versiyonuyla Cenevre’de Dünya lansmanına hazırlanıyor. Araç içindeki ısıtma ve aydınlatma gibi fonksiyonların MBUX veya akıllı telefon uygulaması üzerinden kontrol edilebilmesine olanak sağlayan teknoloji sayesinde Marco Polo, tekerlekler üzerinde hareket edebilen akıllı bir ev haline geliyor.

Video

Daha önce görülmemiş dinamikleriyle Vision AVTR