reklamı kapat

POPÜLER

marvel

Müslüman Marvel kahramanı cephesinde heyecan verici açıklama

Marvel stüdyoları Avengers Endgame sonrasında yeni kahramanlarla beyaz perdede boy göstermeye hazırlanıyor. Bu isimlerden birinin Ms. Marvel olduğu zaten biliniyor. Marvel’ın ilk müslüman süper kahramanının filmi heyecan verici açıklamalarla gündeme geliyor.

Ms. Marvel çizgi roman dünyasında fazlasıyla ilgi gören bir karakter. Jersey’de yaşayan Kamala Khan Marvel’ın ilk müslüman süper kahramanı. Captain Marvel’dan ilham alan bu karakter kültürünü ve inancını yaşamaya devam ederken, süper kahramanlığa girişiyor. Onun maceralarını anlatan çizgi romanlar son yılların en çok okunan serileri arasında yer alıyor. Captain Marvel’ın vizyona girdiği dönemde Marvel’ın başındaki Kevin Feige, Ms. Marvel projesinin de yolda olduğunu müjdelemişti. Aradan geçen uzun sürenin ardından projeye dair yeni bir açıklama geldi. Bu açıklama Hindistan kökenli Amerikalı oyuncu Mindy Kaling‘den geldi. Marvel’ın karakter için kendisiyle irtibata geçtiğini söyledi ve süreci şu sözlerle özetledi:

“Marvel’da Ms. Marvel filmi için konuştuğum herkes proje hakkında çok heyecanlıydı. Şu an karakteri ne şekilde ele almak istediklerini bulmak için çabalıyorlar. Ben de onlara “size her konuda yardımcı olmak isterim” dedim. Çünkü bu karakteri gerçekten çok seviyorum. Onlar da gerçekten karakterle ilgili. Bir de artık yeni bir internet platformları var. Bu sebeple karakteri bir şekilde izleyici karşısına çıkartacaklar gibi görünüyor. Riz Ahmed ve benim gibi Hindistan kökenli oyuncular şimdiden çok heyecanlı. Marvel da bu heyecanı anlıyor gibi görünüyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mindy Kaling’in açıklaması projeye dair net hiçbir detay içermiyor. Buna rağmen stüdyonun tıpkı Black Panther filminde olduğu gibi ince eleyip sık dokuduğu bir proje izleyeceğimizi gösteriyor. Bakalım yakın gelecekte Ms. Marvel cephesinde ne gibi gelişmeler yaşanacak?

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı