reklamı kapat

POPÜLER

Narcos ekibinin mekan arayışı herkesi şok eden bir şekilde son buldu

Uyuşturucu ticaretini farklı bir şekilde ele almasıyla dikkat çeken Narcos önümüzdeki yıllarda dördüncü sezonuyla ekranlara dönecek. Netflix’te ekrana gelen dizinin prodüksiyon çalışmalarının başlayabilmesi için mekan arayışı devam ediyordu. Fakat bu arayış Narcos ekibini şok eden bir şekilde son buldu!

Son zamanlarda üçüncü sezonu sebebiyle adını sıkça andığımız Narcos bu sefer fazlasıyla üzücü bir haberle gündeme geliyor. Üç sezondur büyük ilgi gören dizinin dördüncü sezon prodüksiyon çalışmalarının yakında başlatılması planlanıyordu. Çekimlerin Meksika‘da gerçekleştirilmesine ve buradaki meşhur uyuşturucu ağını konu etmesine karar verilmişti. Fakat sürecin başlayabilmesi için önce çekim yapmaya uygun mekanların bulunması gerekiyordu. Bu görevi ise mekan seçme konusunda uzmanlığıyla tanınan Carlos Muñoz Portal üstlendi. Fakat onun Narcos’a uygun mekan arayışı kanlı bir şekilde sonlandı. Paylaşılan ilk bilgilere göre Carlos Muñoz Portal, Meksika’nın cinayet oranı en yüksek bölgelerinden birinde öldürüldü. Henüz yetenekli mekan sorumlusunun hangi sebeple vurulduğu ise bilinmiyor. Bölge polisi bu cinayet üzerine soruşturmasını sürdürüyor.

Narcos’un dördüncü sezonu Meksika’nın meşhur kartellerinden Juarez’i konu etmeye hazırlanıyor. Bu tercihin gerçekleşen cinayetin sebebi olabileceği düşünülüyor. Yaşananların ardından çekimlerin Meksika’dan Kolombiya’ya kaydırılması ihtimali söz konusu. Fakat henüz kesin bir karar alınmış değil.