reklamı kapat

POPÜLER

Nasıl yapılır: Tek kişilik masa tenisi [Video]

Yaz aylarının yaklaşmasıyla havalar güzelleşmişken, arkadaşlarınızla dışarıda güneşin tadını çıkarmak istiyor ancak masa tenisi oynayacak ikinci kişiyi dahi bulamıyorsanız, kendi kendinize oynayabileceğiniz bir masa tenisi oyuncağı yapabilirsiniz.

Bugüne kadar gördüğümüz en parlak proje olmayabilir belki ancak bir hafta sonu tek başınıza rahatlıkla yapabileceğiniz bir proje olduğu kesin. YouTube’da The Q kanalının yayınladığı fazlasıyla dramatik “nasıl yapılır” videosunda oldukça basit birkaç işlemle kendi mini masa tenisinizi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken verilen ölçülerde ahşap tahta kestirip sprey boyayla boyamak ve mini sahayı ikiye bölecek ahşap parçayı yapıştırmak. Tabii elde oynayacağınız için bir de tutacak montelemeniz gerek. Bir parça büyük görünen el masa tenisi size uygun değilse eski usül raketle top sektirme ya da duvara karşı antrenman yapma gibi seçenekler de her zaman mevcut tabii.

Kalın bir ahşap parça ile yapmanız halinde uzun süre oynayabileceğinizden ise şüpheliyiz. Çünkü mini masa tenisiniz beklediğinizden ağır olabilir. Tabii böylesine bir “oyuncakla” dışarıda dolaşmayı tercih etmeyebilirsiniz. Eğer gerçekten masa tenisi oynacak birini dahi bulamıyorsanız, belki de güneşli havayı bir kenara itip yeniden bir WoW hesabı açmanın vakti gelmiştir…