reklamı kapat

POPÜLER

After Life 2. sezon

Netflix’ten beklenen After Life 2. sezon açıklaması

Ünlü komedyen Ricky Gervais tarafından ekrana taşınan After Life cephesinde heyecan uyandıran gelişmeler yaşanıyor. Netflix sonunda After Life 2. sezon açıklaması belirsizlikleri sonlandırdı.

Ricky Gervais genel olarak stand-up gösterileriyle ve Altın Küre Ödülleri’ni sunması gibi önemli etkinliklerle akıllarda yer eden bir isim. Bunun dışında The Office’in orijinal versiyonunun arkasındaki deha. İsmini anabileceğimiz pek çok başarılı proje bulunuyor. Ricky Gervais son olarak karşımıza Netflix’te izleyici karşısına çıkan After Life dizisiyle birlikte çıkıyor. Fakat kendisinden beklenenin aksine bu sefer komediye odaklanmıyor.

After Life dizisinde olaylar Tony Johnson karakterinin etrafında şekilleniyor. İngiltere’de yerel bir gazetede çalışan Tony’nin eşi kanser sebebiyle vefat ediyor. O da sevdiği insan olmadan hayatına devam etme sorunu yaşıyor. Yaptığı her şeyin anlamsız gelmesinin yanında eşinin ölümünden dolayı dünyayı suçluyor. Bu yüzden artık kafasına estiği gibi davranmaya başlıyor. Kabalığıyla, beklenmedik dürüstlüğüyle ve ölümden bahsedişiyle dünyayı kendince cezalandırmaya çalışıyor. Bizler de onunla birlikte yas tutmayı, sevdiğimiz birini kaybettikten sonra hayata tutunmayı ve yaşamın neden kıymetli olduğunu yeniden keşfediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısa sürede büyük ilgi gören After Life 2. sezon bölümleriyle yakında geri dönmeye hazırlanıyor. Uzun zamandır beklenen bu haber Netflix tarafından resmen açıklandı. Bununla birlikte ikinci sezonun tıpkı ilki gibi altı bölümden oluşacağı netleşti. Eğer her şey yolunda giderse yeni bölümleri 2020 senesinde seyredebileceğiz.

İlginizi çekebilir

After Life 1. sezon fragmanı